Menu:

Dřevěné podlahy

Masivní podlahy parkety a prkna

Masivní podlahové parkety či palubky z tropických i tradičních dřevin jsou velmi oblíbené a jedny z nejtrvanlivějším podlahových krytin vůbec. Nenapodobitelná struktura dřeva a luxusní vzhled dodává celkovému vzhledu vašeho interiéru jedinečný a honosný vzhled.

Dřevěné podlahy dvouvrstvé

Dvouvrstvé podlahy jsou složeny z vrstvy tvrdého dřeva, které tvoří nášlapnou vrstvu a z podkladu z vrstvené překližky. Jedná se v podstatě o druh parket. Vyrábějí se v široké škále dřevin a je možno volit z několika rozměrů lamel. Jsou určeny k celoplošnému lepení. Tyto podlahy jsou vhodné na teplovodní podlahové vytápění.

Třívrstvé dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy se skládají z horní vrstvy lamel z kvalitního dřeva tvořících nášlapnou vrstvu, ze středové vrstvy bránící objemovým změnám a spodní protitahové vrstvy. Design třívrstvých podlah může být různorodý dle typu dřeviny. Tyto podlahy se vyrábějí jako klasické parkety, jako moderní prkna, nebo naopak velice rustikální prkna, která mohou být strukturovaná s výraznými suky až po podlahu, která imituje průmyslovou mozaiku (podlaha z proužků dřeva).